Goetz Druk

W dziale przygotowalni offsetowej, tzw. Prepress, dostarczone materiały są starannie sprawdzane i weryfikowane pod kątem ich przydatności do dalszych etapów produkcji. Do dyspozycji klienta oddane jest świetnie wyposażone studio CTP (z naświetlarką „ECRM” Mako 4), w którym znajdują się najnowsze stacje graficzne - zarówno PC jak i MAC wraz z profesjonalnym, na bieżąco aktualizowanym oprogramowaniem do projektowania i montażu elektronicznego.

Technologia CTP umożliwia przeniesienie projektu bezpośrednio na płytę drukarską, co istotnie wpływa na poprawę jakości jednocześnie skracając czas realizacji zamówienia. Naświetlarka Mako z systemem optycznym łączącym w sobie sprawdzoną technologię, umożliwia odwzorowanie obrazów w wysokiej jakości. Gwarantuje ona odpowiednie parametry naświetlania, które w rezultacie przekładają się na właściwe nasycenie kolorów i czytelność druku.

Ponadto dysponujemy trzema stanowiskami DTP, za pomocą których odbywa się redagowanie tekstów i składu stron. Posiadamy drukarki do druków próbnych, proof cyfrowy i urządzenia do druku cyfrowego.

Po odpowiedniej obróbce materiałów następują dalsze etapy produkcji – druk offsetowy lub cyfrowy oraz prace introligatorskie.