Goetz Druk

Nasza drukarnia posiada nowoczesny i skomputeryzowany park maszynowy. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom gotowi jesteśmy do wykonywania zleceń nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Możliwość indywidualnej konfiguracji maszyn, dopasowanej do potrzeb każdego klienta, pozwala sprostać wymogom produkcyjnym przy zachowaniu wysokiej ergonomii oraz produktywności.

Drukarnia wyposażona jest w maszyny wyprodukowane między innymi w Szwajcarii, Japonii, Niemczech, Kanadzie i USA. Wśród naszych dostawców znajdują się takie firmy jak: Heidelberg, Polaris, MAN Roland, Sakurai, ECRM, HP-Compaq, AC&C/HSH, Epson, Minolta.

Nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój, co przekłada się na wysoką jakość usług, a co za tym idzie, na satysfakcję klienta. Chcąc podążać za ciągle zmieniającym się rynkiem usług poligraficznych i zwiększać swoją konkurencyjność, uzyskaliśmy dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla projektu: „Wzrost konkurencyjności firmy Goetz Druk poprzez wdrożenie nowoczesnych technologii poligraficznych”.